Často kladené otázky

Nie, sprchovanie či osobná hygiena nemá na účinok 5 Days DEO vplyv. 5 Days DEO sa počas spánku dostane pod vašu kožu, kde neutralizuje baktérie. Tým pádom kontakt s vodou nie je problém.

Pri odporúčanom používaní (každých 5 dní), jedno balenie guličkového deodorantu vydrží 5-6 mesiacov.

Áno, môžete. V niektorých prípadoch je nutné produkt aplikovať častejšie ako každých päť dní. Deväťdesiat percent zákazníkov tvrdí, že produkt účinkuje presne 5 dní, zvyšných 10 % sa pohybuje medzi 3 – 7 dňami účinkovania. Ak patríte do skupiny ľudí, pre ktorých produkt účinkuje iba 3 dni, tak vám, samozrejme, odporúčame produkt aplikovať v trojdňovom intervale.

V zložení produktu nie je žiadny rozdiel, skôr sme sa zamerali na psychologickú stránku ľudí, a prišli sme k záveru, že väčšina ľudí preferuje kozmetické produkty rozdelené na pohlavie. Preto sme sa rozhodli vyrábať 5 Days DEO pre mužov a 5 Days DEO pre ženy, ktoré sú farebne rozlíšené.

Áno. Až 90 % používateľov 5 Days DEO uvádza, že účinok produktu trvá presne 5 dní. Pri nadmernej aktivite však môže dôjsť k minimálnemu skráteniu účinku. Ak je to váš prípad, tak odporúčame používať 5 Days DEO každé 3 dni.

Nie, 5 Days DEO neobsahuje žiadne parabény.

Nie, kombinácia ingrediencií v zložení je bezpečná a neškodná. Produkt je schválený Astma Allergi Danmark.

Nie, 5 Days DEO nemá žiadnu vôňu, ale ak si želáte, viete si vôňu doplniť vašim obľúbeným parfumom alebo antiperspirantom.

Áno, je. Pred začatím predaja 5 Days DEO sme spolupracovali so spoločnosťou Statcon Aps v Kokkedal, ktorá otestovala 5 Days DEO na 100 účastníkoch. Všetci účastníci tohto testu boli oboznámení, že im bude pridelený produkt 5 Days DEO, ktorý sa má postarať o to, že zbaví ich pot nežiaduceho zápachu. Avšak, len polovici z nich bol pridelený skutočný produkt. Päťdesiati uchádzači, ktorí testovali skutočný 5 Days DEO uviedli, že produkt fungoval v 91,7 % prípadoch. Druhá polovica uviedla, že v 93,7 % nepocítili žiadnu zmenu. Tieto výsledky nás utvrdili v presvedčení, že 5 Days DEO spoľahlivo dosahuje sľúbený účinok.

Určite áno! Na životnom prostredí nám záleží. Naše produkty sú vyrobené z plastu, ktorý je recyklovateľný a taktiež sa snažíme šetriť naše aj vaše lesy tým, že Vám faktúry za zakúpené produkty posielame e-mailom.

Áno, môžete.5 Days DEO nemá vplyv na váš parfum, keďže nemá žiadnu vôňu.

Nie, 5 Days DEO nezatvára póry.

Voda (Aqua)
Izopropylalkohol (Isopropyl Alcohol)
Chlorid hlinitý hydratovaný (Aluminium Chloride Hyderate)
Chlorid hlinitý (Aluminium Chloride)
Glycerín (Glycerine)
Propylénglykol (Propylene Glycol)
Alantoín (Allantoin)
Ethylhexylglycerín (Ethylhexyl glycerine)
Syntetický polymér na báze kremíka (PEG 12 Dimethicone)

5 Days DEO obsahuje alkohol, preto ak ste naň alergický/á neodporúčame, aby ste používali tento produkt.

Nie, 5 Days DEO nezanecháva škvrny na oblečení.

Funkciou produktu je zabrániť zápachu potu, a preto sme nevideli žiaden dôvod pridávať vôňu.

5 Days DEO obsahuje 3 látky, ktoré sú určené na ochranu pokožky – glycerín, propylénglykol a alantoín. Jediná látka, ktorá by mohla vyvolať reakciu, je alkohol. Ak sa tak stane, okamžite po aplikácií umyte dané miesto studenou vodou.

V niektorých prípadoch môže dôjsť k miernemu vysušeniu pokožky. Ak máte problém so suchou pokožkou natrite dané miesto krémom. Krém nemá na účinok 5 Days DEO žiaden vplyv.

Pamätajte, že je potrebné dodržiavať inštrukcie. V niektorých prípadoch je nutné produkt aplikovať častejšie, ako každých päť dní. Deväťdesiat percent zákazníkov tvrdí, že produkt účinkuje presne 5 dní, zvyšných 10 % udáva obdobie medzi tromi až siedmimi dňami účinkovania. Ak patríte do skupiny ľudí, pre ktorých produkt účinkuje len tri dni, tak vám, samozrejme, odporúčame produkt aplikovať v trojdňovom intervale. Ak máte naďalej pocit, že 5 Days DEO nefunguje správne, skúste aplikovať produkt 2 dni po sebe. Týmto sa zabezpečí jeho efektívnejší účinok a baktérie budú zneutralizované. Ubezpečte sa, že pach z potu nie je na vašom oblečení, keďže pot môže zanechať pach aj na vypranom šatstve.